Organisatie

Organisatie

   Functie  Email Telefoon
Bestuur      
Dirk Verwijst Voorzitter (dagelijks bestuur) voorzitter@rksv-volkel.nl  
Wilco van Nuland Secretaris (dagelijks bestuur) secretaris@rksv-volkel.nl  
Ad Kuijpers Penningmeester (dagelijks bestuur) penningmeester@rksv-volkel.nl  
Jan Riepe Jeugdafdeling (dagelijks bestuur)   06-22593695 / 0413-274267
Frans Bongers Seniorenafdeling seniorencommissie@rksv-volkel.nl  
Harrie Verwegen  Wedstrijdsecretaris senioren wedstrijdsecretariaat-senioren@rksv-volkel.nl  06 23039215
Frans van Os  Wedstrijdsecretaris jeugd en veteranen wedstrijdsecretariaat-jeugd@rksv-volkel.nl 06 19214199
Willy vd Heijden  Sportparkbeheer    
Mark Smulders PR/Media/Website prmedia@rksv-volkel.nl 0612437684
Vacant Activiteiten    
       
Ledenadministratie      
Maarten Derks   ledenadministratie@rksv-volkel.nl  
       
Kantinebeheer      
Twan en Stef Clubhuisbeheerders kantinebeheer@rksv-volkel.nl  
       
Technische Commissie      
Pierre Hutjens  Technisch coördinator senioren    
Ties vd Berg  Technisch coördinator senioren    
vacant Technisch coördinator senioren/jeugd    
Hans vd Burgt Technisch coördinator vrouwen    
       
Jeugdcommissie      
Edwin van Diessen Voorzitter jeugdcommissie jeugdvoorzitter@rksv-volkel.nl 06-55326571 / 0413-274461
Jan Riepe  Secretaris jeugdcommissie jeugdsecretaris@rksv-volkel.nl 06-22593695 / 0413-274267
Frans van Os  Wedstrijdsecretaris jeugdcommissie wedstrijdsecretariaat-jeugd@rksv-volkel.nl 06-19214199 / 0413-272250
Bob vd Wijst Coördinator JO19 - JO15 juniorencoordinator@rksv-volkel.nl 06-12082942 / 0413-274672
Alien Kleinlugtenbeld Coördinator JO19 - JO15 juniorencoordinator@rksv-volkel.nl 06-30736422
Wout Schepers  Coördinator JO13 - JO12 pupillenjo13jo12coordinator@rksv-volkel.nl 06-42627977
Thomas Swinkels Coördinator MO19 - MO13 juniorenmeidencoordinator@rksv-volkel.nl 06-26473603 / 0413-275555
Malu Timmers Coördinator JO11 - 5 jarigen pupillenjo11-5jarcoordinator@rksv-volkel.nl 06-54344485
Harrie Verwegen  Activiteiten   06-23039215 / 0413-274103
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!