Organisatie

Organisatie

   Functie  Email Telefoon
Bestuur      
Dirk Verwijst Voorzitter (dagelijks bestuur) voorzitter@rksv-volkel.nl  
Wilco van Nuland Secretaris (dagelijks bestuur) secretaris@rksv-volkel.nl  
Ad Kuijpers Penningmeester (dagelijks bestuur) penningmeester@rksv-volkel.nl  
Jan Riepe Jeugdafdeling (dagelijks bestuur)   06-22593695 / 0413-274267
Frans Bongers Seniorenafdeling seniorencommissie@rksv-volkel.nl  
Harrie Verwegen  Wedstrijdsecretaris senioren wedstrijdsecretariaat-senioren@rksv-volkel.nl  06 23039215
Frans van Os  Wedstrijdsecretaris jeugd en veteranen wedstrijdsecretariaat-jeugd@rksv-volkel.nl 06 19214199
Willy vd Heijden  Sportparkbeheer    
Mark Smulders PR/Media/Website prmedia@rksv-volkel.nl 0612437684
Vacant Activiteiten    
       
Vertrouwenspersonen      
Lida Zwaans Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@rksv-volkel.nl  
Jan Lelivelt Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@rksv-volkel.nl  
       
Ledenadministratie      
Maarten Derks   ledenadministratie@rksv-volkel.nl  
       
Kantinebeheer      
Twan en Stef Clubhuisbeheerders kantinebeheer@rksv-volkel.nl  
       
Technische Commissie      
Jan Jilesen Technisch coördinator    
Ties vd Berg  Technisch coördinator    
Bob v.d. Wijst Technisch coördinator    
Wilfred van Deursen Technisch coördinator    
Edwin Hermkens Technisch coördinator    
Hans vd Burgt Technisch coördinator vrouwen    
       
Jeugdcommissie      
Edwin van Diessen Voorzitter jeugdcommissie jeugdvoorzitter@rksv-volkel.nl 06-55326571 / 0413-274461
Jan Riepe  Secretaris jeugdcommissie jeugdsecretaris@rksv-volkel.nl 06-22593695 / 0413-274267
Frans van Os  Wedstrijdsecretaris jeugdcommissie wedstrijdsecretariaat-jeugd@rksv-volkel.nl 06-19214199 / 0413-272250
Bob vd Wijst Coördinator JO19 - JO15 juniorencoordinator@rksv-volkel.nl 06-12082942 / 0413-274672
Alien Kleinlugtenbeld Coördinator JO19 - JO15 juniorencoordinator@rksv-volkel.nl 06-30736422
Pieter v.d. Berg Coördinator JO13 - JO12 pupillenjo13jo12coordinator@rksv-volkel.nl 06-12116517
Thomas Swinkels Coördinator MO19 - MO17 - MO15 juniorenmeidencoordinator@rksv-volkel.nl 06-26473603 / 0413-275555
Meggie Biemans Coördinator MO19 - MO17 - MO15 juniorenmeidencoordinator@rksv-volkel.nl 06-51996482
Malu Timmers Coördinator JO11 - 5 jarigen pupillenjo11-5jarcoordinator@rksv-volkel.nl 06-54344485
Marc v.d. Locht Coördinator Scheidsrechters jeugdscheidsrechters@rksv-volkel.nl 06-54658814
Harrie Verwegen  Activiteiten   06-23039215 / 0413-274103
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!